جشن امضای اینترنتی کتاب‌های «محمود دولت‌آبادی»

صحبت‌های دکتر «حاتم قادری» در جلسه‌ی نقد و بررسی رمان «دود»
August 5, 2015
جلسه‌ی نقد و بررسی مجموعه شعر «رفتار با کلمات»
August 8, 2015

جشن امضای اینترنتی کتاب‌های «محمود دولت‌آبادی» از شنبه ۱۷‌ مردادماه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان فرصت دارند از شنبه ۱۷‌ام تا پایان مردادماه، کتاب‌های دولت‌آبادی را با امضا‌ی این نویسنده فقط از طریق سایت رسمی نشرچشمه (cheshmeh.ir) بخرند.

لازم به ذکر است دوستانی که قصد خرید کتاب‌های این نویسنده را با امضا دارند، باید این نکته را به خاطر داشته باشند که به خاطر امضای کتاب‌ها توسط نویسنده‌ی اثر، ارسال سفارشات با تاخیر انجام می‌شود. به دلیل هماهنگی‌های قبلی با نویسنده‌ی آثار و مدت زمانی که صرف امضای سفارشات می‌شود، امضا و ارسال کتاب‌ها زمان مشخصی ندارد، اما نشرچشمه سعی دارد این پروسه‌ی امضا و ارسال کتاب‌ها را در کمترین زمان ممکن انجام دهد و به دست خریداران برساند.

تمام سفارشات اینترنتی در این بازه‌ی زمانی با امضای دولت‌آبادی و به دو روش «پست پیشتاز» و «پیک موتوری» ارسال می‌شوند و هزینه‌ی ارسال به عهده‌ی خود خریدار است.

لطفا به هنگام ثبت سفارش خود به تمام نکات زیر دقت شود:

*خرید کتاب‌های محمود دولت‌آبادی با امضای این نویسنده، فقط و فقط از طریق سایت رسمی نشرچشمهcheshmeh.ir  امکان‌پذیر است.

*مهلت خرید آثار این نویسنده با امضا تا پایان مردادماه است و در صورت تمدید از طریق صفحات مجازی نشرچشمه اطلاع رسانی می‌شود.

*در صورتی که تمایل به امضای کتاب‌های سفارشی خود ندارید در بخش «توضیحات» سفارش از عبارت «بدون امضا» استفاده کنید تا ارسال سفارش‌تان به تاخیر نیفتد.

*ارسال بسته‌ها به دو روش پست پیشتاز (سراسر ایران) و پیک موتوری (تهران و کرج) است.

*هزینه‌ی پست پیشتاز بر اساس وزن کتاب‌ها و استان سکونت و هزینه‌ی پیک فقط بر اساس مسیر خریدار محاسبه می‌شود.

*هر یک سفارشات پستی پس از تحویل به اداره‌ی پست، کد پیگیری مرسوله دارند که برای گرفتن این کد می‌توانید با دفتر نشر و داخلی ۱۱۲ تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر و پیگیری سفارشات خود می‌توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ با شماره‌ی 66492524 داخلی 112 تماس بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *